Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
B NSW CLUB HZ
Детски дуксер
Код на производ:
(CQ4297-657)
NIKE

B NSW CLUB HZ

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.009 ДЕН
Заштеда: 1.081 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека уживаат вашите најмали во дуксерот Nike Sports Hoodie Club што ќе ги грее во ладните денови. Прицврстете го патентот, повлечете ја капуљачата и облечете ги вашите малечки во мек дуксер за целодневен комфор. Подетално

Нека уживаат вашите најмали во дуксерот Nike Sports Hoodie Club што ќе ги грее во ладните денови.

Прицврстете го патентот, повлечете ја капуљачата и облечете ги вашите малечки во мек дуксер за целодневен комфор.

Спецификции:

 • Боја: црвена / црна / бела
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Шифра на артикл: CQ4297-657
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Нека уживаат вашите најмали во дуксерот Nike Sports Hoodie Club што ќе ги грее во ладните денови.

Прицврстете го патентот, повлечете ја капуљачата и облечете ги вашите малечки во мек дуксер за целодневен комфор.

Спецификции:

 • Боја: црвена / црна / бела
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Шифра на артикл: CQ4297-657
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-091
Nike Sportswear Club Big Kids' Full-Zip Hoodie е детски дуксер со капуљача за момчи...
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9221-010
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9308-011
Nike Sportswear детскиот дуксер со класичен спортски дизајн може да го носите во сите п...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""