Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
B NSW CLUB CARGO PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CQ4298-010)
NIKE

B NSW CLUB CARGO PANT

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike CARGO PANTS се долен дел тренерки за момчиња. Современиот дизајн совршено ја следи приказната за опуштен урбан стил. Подетално

Nike CARGO PANTS се долен дел тренерки за момчиња.

Современиот дизајн совршено ја следи приказната за опуштен урбан стил.

Еластичните делови на ногавиците ги потенцираат вашите патики, а ластикот околу половината спречува непотребни движења на материјалот.

Мекиот памук создава удобно и пријатно чувство.

Овој долен дел тренерки се одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Cargo џебови
 • Машината за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: CQ4298-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike CARGO PANTS се долен дел тренерки за момчиња.

Современиот дизајн совршено ја следи приказната за опуштен урбан стил.

Еластичните делови на ногавиците ги потенцираат вашите патики, а ластикот околу половината спречува непотребни движења на материјалот.

Мекиот памук создава удобно и пријатно чувство.

Овој долен дел тренерки се одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Cargo џебови
 • Машината за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: CQ4298-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike AIR PANTS PANTS е долен дел тренерки за момчиња. Современиот дизајн носи атрактиве...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Подгответе се за студените денови со долниот дел тренерки Nike Sportswear Winterized. Н...
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""