Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RINA GIRLS SKI JACKET
RINA GIRLS SKI JACKET
RINA GIRLS SKI JACKET
RINA GIRLS SKI JACKET
Код на производ:
(ELA203G506-08)
ELLESSE

RINA GIRLS SKI JACKET

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална Цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.518 ДЕН
Заштеда: 1.172 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 *
 • 7-8 *
 • 9-10 *
 • 16 *
 • 6 *
 • 8 *
 • 10 *
 • 12 *
 • 14 *
 • 1112 *
 • 1314 *
 • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203G401-08
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193320-06
2.853 ДЕН
Заштеда 35%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193326-60
3.493 ДЕН
Заштеда 30%
4.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""