Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
Детски тренерки
Код на производ:
(GE0003)
adidas

I 3SLOGO JOG FL

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.292 ДЕН
Заштеда: 696 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas I LOGO JOGGER FLEECE се тренерки за бебиња кои носи удобност и пријатно чувство во контакт со кожата. Подетално

adidas I LOGO JOGGER FLEECE се тренерки за бебиња кои носи удобност и пријатно чувство во контакт со кожата.

Еластичниот дел на струкот значи дека тренерката останува на место при секакви движења.

Направени се така што не им пречи на најмалите при движење, ползење или одење.

Горниот дел брзо и лесно се откопчува и прицврстува, така што ќе го облечете бебето за многу брзо време.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластичен дел на долниот дел тренерки и на дуксерот

 • Закопчување околу вратот и ракавите на дуксерот

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: haze coral/power розева - црвена

 • Шифра на артикл: GE0003

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas I LOGO JOGGER FLEECE се тренерки за бебиња кои носи удобност и пријатно чувство во контакт со кожата.

Еластичниот дел на струкот значи дека тренерката останува на место при секакви движења.

Направени се така што не им пречи на најмалите при движење, ползење или одење.

Горниот дел брзо и лесно се откопчува и прицврстува, така што ќе го облечете бебето за многу брзо време.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластичен дел на долниот дел тренерки и на дуксерот

 • Закопчување околу вратот и ракавите на дуксерот

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: haze coral/power розева - црвена

 • Шифра на артикл: GE0003

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош