Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
EMANUEL MENS SKI JACKET
Код на производ:
(ELA203M509-02)
ELLESSE

EMANUEL MENS SKI JACKET

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална Цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.243 ДЕН
Заштеда: 2.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
S S

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
S S

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203M503-01
4.193 ДЕН
Заштеда 30%
5.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203M503-3A
4.193 ДЕН
Заштеда 30%
5.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203M509-10
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""