Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW WR JKT FEM
W NSW WR JKT FEM
W NSW WR JKT FEM
W NSW WR JKT FEM
W NSW WR JKT FEM
W NSW WR JKT FEM
Женски дуксер
Код на производ:
(BV3939-101)
NIKE

W NSW WR JKT FEM

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE W NSW WR JKT FEM JKT е женски дуксер со капуљача. Тој е многу удобен и ќе ви овозможи совршена заштита од ветер и дожд. Подетално

NIKE W NSW WR JKT FEM JKT е женски дуксер со капуљача.

Тој е многу удобен и ќе ви овозможи совршена заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот, ретро дизајн носи атрактивен изглед.

Инспирирани од познатиот модел на Windrunner од 1978 година, оваа јакна се враќа на своите корени.

Капуљачата ве штити од неповолни временски услови.

Со помош на патентот, кој се протега по целата должина на дуксерот, лесно можете да го прилагодите како ви одговара.

Страничните џебови имаат и патент и се многу практични за чување на ситници.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења.

Овој дуксер е одличен избор за сите што сакаат трчање и разни други видови активности, а притоа да изгледаат одлично, опуштено, во урбан стил, дури и на ветер и дожд.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: BV3939-101
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE W NSW WR JKT FEM JKT е женски дуксер со капуљача.

Тој е многу удобен и ќе ви овозможи совршена заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот, ретро дизајн носи атрактивен изглед.

Инспирирани од познатиот модел на Windrunner од 1978 година, оваа јакна се враќа на своите корени.

Капуљачата ве штити од неповолни временски услови.

Со помош на патентот, кој се протега по целата должина на дуксерот, лесно можете да го прилагодите како ви одговара.

Страничните џебови имаат и патент и се многу практични за чување на ситници.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења.

Овој дуксер е одличен избор за сите што сакаат трчање и разни други видови активности, а притоа да изгледаат одлично, опуштено, во урбан стил, дури и на ветер и дожд.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: BV3939-101
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CZ1463-010
6.632 ДЕН
Заштеда 20%
8.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна BV2877-010
7.992 ДЕН
Заштеда 20%
9.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""