Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GAZE SKI JACKET
GAZE SKI JACKET
GAZE SKI JACKET
GAZE SKI JACKET
Код на производ:
(ELSJ173111-04)
ELLESSE

GAZE SKI JACKET

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална Цена
5.690 ДЕН
Моментална Цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
S S

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
S S

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203M506-01
5.393 ДЕН
Заштеда 25%
7.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203M504-3B
5.543 ДЕН
Заштеда 25%
7.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELSJ193122-10
5.259 ДЕН
Заштеда 35%
8.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""