Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
Машка ветровка
Код на производ:
(AR2191-010)
NIKE

M NSW HE WR JKT HD

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
 • 2XS *
 • XS 88
 • S 88-96
 • M 96-104
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Windrunner е машка јакна - ветровка, која овозможува заштита од ветер. Дизајнирана по моделот од 1978 година, оваа ветровка има легендарен ретро стил и модерна удобност. Подетално

Nike Sportswear Windrunner е машка јакна - ветровка, која овозможува заштита од ветер.

Дизајнирана по моделот од 1978 година, оваа ветровка има легендарен ретро стил и модерна удобност.

Издржливата ткаенина има заштитен слој отпорен на вода за да ве одржува суви и заштитени од дожд.

Воздушната постава изработена од мрежест материјал ја регулира топлината и овозможува постојана циркулација на воздухот.

Спецификации:

 • Прилагодлива капуљача

 • Постава од мрежа

 • Водоотпорна

 • Џебови со патент

 • Состав: 100% најлон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AR2191-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Windrunner е машка јакна - ветровка, која овозможува заштита од ветер.

Дизајнирана по моделот од 1978 година, оваа ветровка има легендарен ретро стил и модерна удобност.

Издржливата ткаенина има заштитен слој отпорен на вода за да ве одржува суви и заштитени од дожд.

Воздушната постава изработена од мрежест материјал ја регулира топлината и овозможува постојана циркулација на воздухот.

Спецификации:

 • Прилагодлива капуљача

 • Постава од мрежа

 • Водоотпорна

 • Џебови со патент

 • Состав: 100% најлон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AR2191-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош