Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ONE ICNCLSH PT 7/8 TGT B
W NK ONE ICNCLSH PT 7/8 TGT B
W NK ONE ICNCLSH PT 7/8 TGT B
W NK ONE ICNCLSH PT 7/8 TGT B
Женски хеланки за тренинг
Код на производ:
(CU5036-010)
NIKE

W NK ONE ICNCLSH PT 7/8 TGT B

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од трчање рано наутро, до тренинг во теретана, женските хеланки за тренинг Nike One Icon Clash се дизајнирани да ги издржат сите предизвици во денот. Подетално

Од трчање рано наутро, до тренинг во теретана, женските хеланки за тренинг Nike One Icon Clash се дизајнирани да ги издржат сите предизвици во денот.

Меката и растеглива ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од кожата и ви помага да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Густиот материјал ви овозможува да се чувствувате заштитено и удобно во секое време.

Растегливиот појас кој се протега на задната страна има V-форма која суптилно ја истакнува вашата фигура.

Спецификации:

• Тесен крој

• Должина: 7/8

• Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% спандекс

• Боја: Црна / Бела

• Шифра на артикл: CU5036-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Од трчање рано наутро, до тренинг во теретана, женските хеланки за тренинг Nike One Icon Clash се дизајнирани да ги издржат сите предизвици во денот.

Меката и растеглива ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од кожата и ви помага да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Густиот материјал ви овозможува да се чувствувате заштитено и удобно во секое време.

Растегливиот појас кој се протега на задната страна има V-форма која суптилно ја истакнува вашата фигура.

Спецификации:

• Тесен крој

• Должина: 7/8

• Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% спандекс

• Боја: Црна / Бела

• Шифра на артикл: CU5036-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CZ9932-531
Nike Epic Faster Run Division Women 7/8 Runing Leggings се хеланки кои ќе ви ја дадат с...
6.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CU5032-010
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 874745-658
3.895 ДЕН
Заштеда 50%
7.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""