Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(AR2505-010)
NIKE

W NSW HRTG CREW FLC

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW HRTG CREW FLC е женски дуксер. Направен е од меки и топли материјали. Подетално

Nike W NSW HRTG CREW FLC е женски дуксер.

Направен е од меки и топли материјали.

Едноставните линии, како дел од дизајнот, се инспирирани од класичниот Crew стил.

Горниот дел ја нагласува вашата фигура и нуди исклучително привлечен изглед.

Интересната комбинација на бои, знакот Nike и натписот се детали кои што го прават овој дуксер интересен.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења на материјалот.

Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен, урбан стил на облекување.

Лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Дозволено перење во машина
 • Прикажана боја: Бела, Црна
 • Шифра на артикл: AR2505-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW HRTG CREW FLC е женски дуксер.

Направен е од меки и топли материјали.

Едноставните линии, како дел од дизајнот, се инспирирани од класичниот Crew стил.

Горниот дел ја нагласува вашата фигура и нуди исклучително привлечен изглед.

Интересната комбинација на бои, знакот Nike и натписот се детали кои што го прават овој дуксер интересен.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења на материјалот.

Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен, урбан стил на облекување.

Лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Дозволено перење во машина
 • Прикажана боја: Бела, Црна
 • Шифра на артикл: AR2505-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CZ8598-010
Nike W NSW HERITAGE CREW FLC е женски дуксер за секој ден. Направен е од мек материјал...
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU5442-011
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ1876-712
Nike Women's Sweatshirt Round Neck Heritage е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити ...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""