Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
HIRVENSALMI L7
Машки јакна
Код на производ:
(6 36527 459-290)
LUHTA

HIRVENSALMI L7

Претходна цена
18.890 ДЕН
Моментална Цена
18.890 ДЕН
Цена со попуст
15.112 ДЕН
Заштеда: 3.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд LUHTA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд LUHTA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""