Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
PSG M NK TEE VOICE
Машка маица
Код на производ:
(CD1192-100)
NIKE

PSG M NK TEE VOICE

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица Nike Paris Saint-Germain е секојдневна маица која што ќе покаже гордост во вашиот тим. Маицата има лого на Paris Saint-Germain и детали инспирирани од Париз. Подетално

Машката маица Nike Paris Saint-Germain е секојдневна маица која што ќе покаже гордост во вашиот тим.

Маицата има лого на Paris Saint-Germain и детали инспирирани од Париз.

Мекиот памук ќе ви даде целодневна удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Шифра на артикл: CD1192-100
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица Nike Paris Saint-Germain е секојдневна маица која што ќе покаже гордост во вашиот тим.

Маицата има лого на Paris Saint-Germain и детали инспирирани од Париз.

Мекиот памук ќе ви даде целодневна удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Шифра на артикл: CD1192-100
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица CW6101-010
Подобрете ги перформансите во вашите дневни тренинзи со машката фудбалска маица Nike Dr...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CZ1496-100
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица CW6101-100
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош