Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
I LOGO FZ HD FL
Детски тренерки
Код на производ:
(GD3925)
adidas

I LOGO FZ HD FL

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална Цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas I LOGO FZ HD FL се детски тренерки дизајнирани за мали деца кои се секогаш во движење. Памучниот долен дел од тренерката има прилагодлив крој со долги ногавици за целодневна удобност. Подетално

adidas I LOGO FZ HD FL се детски тренерки дизајнирани за мали деца кои се секогаш во движење.

Памучниот долен дел од тренерката има прилагодлив крој со долги ногавици за целодневна удобност.

Едноставниот дуксер со капуљача е лесен да се облече.

Лесниот материјал обезбедува пријатно чувство при носење.

 

Спецификации:

 • Долги ногавици

 • Еластичен прилагодлив ремен

 • Ластик на ракавите и половината

 • Дуксер со капуљача

 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GD3925

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Основна поделба Текстил
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas I LOGO FZ HD FL се детски тренерки дизајнирани за мали деца кои се секогаш во движење.

Памучниот долен дел од тренерката има прилагодлив крој со долги ногавици за целодневна удобност.

Едноставниот дуксер со капуљача е лесен да се облече.

Лесниот материјал обезбедува пријатно чувство при носење.

 

Спецификации:

 • Долги ногавици

 • Еластичен прилагодлив ремен

 • Ластик на ракавите и половината

 • Дуксер со капуљача

 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GD3925

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Основна поделба Текстил
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas I SHINY FZ HD J се детски тренерки со необичен дизајн кој носи боја и сјај во се...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дури и кога се мали, децата се постојано активни. Облечето го вашето дете во овој удобе...
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""