Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA RIVAL COTTON PANTS
UA RIVAL COTTON PANTS
UA RIVAL COTTON PANTS
UA RIVAL COTTON PANTS
Код на производ:
(1357634-001)
UNDER ARMOUR

UA RIVAL COTTON PANTS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.643 ДЕН
Заштеда: 547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • YSM 65-67
  • YMD 70-72
  • YLG 77-81
  • YXL 85-89
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
YSM
YMD
YLG
YXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
YSM
YMD
YLG
YXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.553 ДЕН
Заштеда 35%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош