Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ERIELLE
ERIELLE
ERIELLE
ERIELLE
Код на производ:
(30809-920)
KILLTEC

ERIELLE

  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд KILLTEC
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
38 38
40 40
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд KILLTEC
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
38 38
40 40
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 32751-000-00200
4.118 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 31260-000-00228
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""