Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICESTOPPER JAKNA ELDON
Код на производ:
(4 57950 380 I-598)
ICEPEAK

ICESTOPPER JAKNA ELDON

Претходна цена
10.990 ДЕН
Моментална Цена
10.990 ДЕН
Цена со попуст
7.693 ДЕН
Заштеда: 3.297 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
48 48
50 50
52 52
54 54
56 56

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
48 48
50 50
52 52
54 54
56 56

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 6 56116 660-270
10.072 ДЕН
Заштеда 20%
12.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 6 56205 535-435
9.032 ДЕН
Заштеда 20%
11.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 6 56115 839-990
8.552 ДЕН
Заштеда 20%
10.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""