Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
HIRSILAHTI L7
Женски јакна
Код на производ:
(6 36424 384-585)
LUHTA

HIRSILAHTI L7

Претходна цена
18.290 ДЕН
Моментална Цена
18.290 ДЕН
Цена со попуст
14.632 ДЕН
Заштеда: 3.658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд LUHTA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд LUHTA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 6 36441 323-990
14.632 ДЕН
Заштеда 20%
18.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""