Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ENOSH
ENOSH
ENOSH
ENOSH
Код на производ:
(30920-925)
KILLTEC

ENOSH

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална Цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.123 ДЕН
Заштеда: 1.767 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 13 *
 • 14 *
 • XS *
 • S *
 • M *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд KILLTEC
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд KILLTEC
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 6 57012 535 IO-990
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 33298-638
3.445 ДЕН
Заштеда 50%
6.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 32759-000-00200
4.118 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""