Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ1876-564)
NIKE

W NSW HRTG CREW VELOUR

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW HRTG CREW VELOR е краток женски дуксер. Направен е од меки и топли материјали. Подетално

Nike W NSW HRTG CREW VELOR е краток женски дуксер.

Направен е од меки и топли материјали.

Класичните линии на дизајнот на CREW се инспирирани од ретро стилот.

Kројот ја нагласува вашата фигура и нуди привлечен изглед.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења.

Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен, урбан стил на облекување.

Лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Состав: памук, полиестер, велур
 • Прикажана боја: розова
 • Шифра на артикл: CZ1876-564
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW HRTG CREW VELOR е краток женски дуксер.

Направен е од меки и топли материјали.

Класичните линии на дизајнот на CREW се инспирирани од ретро стилот.

Kројот ја нагласува вашата фигура и нуди привлечен изглед.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења.

Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен, урбан стил на облекување.

Лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Состав: памук, полиестер, велур
 • Прикажана боја: розова
 • Шифра на артикл: CZ1876-564
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DC5296-010
Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн. Меката и лесна...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ8618-531
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC е женски дуксер со капуљача и модерен спортски дизајн. Направ...
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ8618-010
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC е женски дуксер со капуљача и модерен спортски дизајн. Напра...
4.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""