Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
W NSW HRTG PANT PK
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CU5897-010)
NIKE

W NSW HRTG PANT PK

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кој вели дека удобната облека не може да биде модерна? Имајте елегантна силуета и целосна удобност за сите предизвици во текот на денот во женскиот спортски долен дел тренерки - Nike Sports PolyKnit Jogger. Подетално

Кој вели дека удобната облека не може да биде модерна?

Имајте елегантна силуета и целосна удобност за сите предизвици во текот на денот во женскиот спортски долен дел тренерки - Nike Sports PolyKnit Jogger.

Логото на Nike ја изразува вашата лојалност кон брендот.

Спецификации:

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CU5897-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Кој вели дека удобната облека не може да биде модерна?

Имајте елегантна силуета и целосна удобност за сите предизвици во текот на денот во женскиот спортски долен дел тренерки - Nike Sports PolyKnit Jogger.

Логото на Nike ја изразува вашата лојалност кон брендот.

Спецификации:

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CU5897-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""