Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
U NSW SYNTHETIC FILL JACKET
Детска јакна
Код на производ:
(CU9157-033)
NIKE

U NSW SYNTHETIC FILL JACKET

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Зимската јакна Nike Fill за деца обезбедува топлина и заштита во студените денови. Во џебовите на страните можете да ги чувате потребните ситници. Подетално

Зимската јакна Nike Fill за деца обезбедува топлина и заштита во студените денови.

Во џебовите на страните можете да ги чувате потребните ситници.

Прилагодувањето на ракавите е овозможено со помош на велкро лепенките.

Логото на Nike од десната страна дава модерен изглед.

Спецификации:

 • Боја: темносина, сина, сива, портокалова

 • Шифра на артикл: CU9157-033

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Зимската јакна Nike Fill за деца обезбедува топлина и заштита во студените денови.

Во џебовите на страните можете да ги чувате потребните ситници.

Прилагодувањето на ракавите е овозможено со помош на велкро лепенките.

Логото на Nike од десната страна дава модерен изглед.

Спецификации:

 • Боја: темносина, сина, сива, портокалова

 • Шифра на артикл: CU9157-033

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""