Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
Машки јакна
Код на производ:
(CU4404-010)
NIKE

M NSW DWN FIL WR JKT SHLD

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална Цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
8.603 ДЕН
Заштеда: 3.687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимските денови. Направена е според дизајнот на Windrunner, но нуди модерно искуство во комбинација со класичниот стил на Nike. Подетално

Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимските денови.

Направена е според дизајнот на Windrunner, но нуди модерно искуство во комбинација со класичниот стил на Nike.

Јакната е исполнета со пердуви кои овозможуваат задржување на топлината без да чувствувате дополнителна тежина.

Ткаенината Nike Shield е отпорна на ветер и вода за да ви даде целосна удобност, без оглед на временските неприлики.

Јакната има двонасочен патент и два големи џебови во кои можете да го чувате безбедно вашиот телефон и другите потребни работи.

Спецификации:

 • Двонасочен патент

 • Пространа капуљача

 • Предни џебови со патент

 • Состав: 100% полиестер, 75% полнење со пердуви од патка

 • Дозволено е перење во машина

 • Боја: Црна

 • Шифра на артикл: CU4404-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимските денови.

Направена е според дизајнот на Windrunner, но нуди модерно искуство во комбинација со класичниот стил на Nike.

Јакната е исполнета со пердуви кои овозможуваат задржување на топлината без да чувствувате дополнителна тежина.

Ткаенината Nike Shield е отпорна на ветер и вода за да ви даде целосна удобност, без оглед на временските неприлики.

Јакната има двонасочен патент и два големи џебови во кои можете да го чувате безбедно вашиот телефон и другите потребни работи.

Спецификации:

 • Двонасочен патент

 • Пространа капуљача

 • Предни џебови со патент

 • Состав: 100% полиестер, 75% полнење со пердуви од патка

 • Дозволено е перење во машина

 • Боја: Црна

 • Шифра на артикл: CU4404-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош