Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
Тренерки за момчиња
Код на производ:
(65A055-023)
NIKE

JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M *
 • 3M *
 • 0-6M *
 • 18M 12-18м 81-86
 • 24M 1-2 г. 87-92
 • 612M *
 • 0-12 *
 • 6M *
 • 9M *
 • 12M 9-12м 74-80
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET се тренерки за момчиња кои ќе им обезбеди целодневна удобност. Впечатливите бои ќе ве истакнат во толпата, како и логото на Jumpman на предната страна. Подетално

Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET се тренерки за момчиња кои ќе им обезбеди целодневна удобност.

Впечатливите бои ќе ве истакнат во толпата, како и логото на Jumpman на предната страна.

Горниот дел има капуљача што штити од дождливо и ветровито време.

Материјалот од кој се направени грее и нуди голема удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, црвена, зелена, жолта
 • Капуљача
 • Еластичен дел на половината, половината, ракавите и чорапите
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Шифра на артикл: 65A055-023
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
18M 12-18м 81-86
12M 9-12м 74-80
24M 1-2 г. 87-92

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET се тренерки за момчиња кои ќе им обезбеди целодневна удобност.

Впечатливите бои ќе ве истакнат во толпата, како и логото на Jumpman на предната страна.

Горниот дел има капуљача што штити од дождливо и ветровито време.

Материјалот од кој се направени грее и нуди голема удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, црвена, зелена, жолта
 • Капуљача
 • Еластичен дел на половината, половината, ракавите и чорапите
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Шифра на артикл: 65A055-023
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
18M 12-18м 81-86
12M 9-12м 74-80
24M 1-2 г. 87-92

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""