Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
Код на производ:
(FL4125)
adidas

TRACKPANT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 *
  • 32 *
  • 34 *
  • 36 *
  • 38 *
  • 40 *
  • 42 *
  • 44 *
  • 46 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.670 ДЕН
Заштеда 20%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""