Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
Детски дуксер
Код на производ:
(957968-GEH)
NIKE

JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е дуксер со капуљача за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Многу е пријатен и топол. Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед. Подетално

Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е дуксер со капуљача за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Многу е пријатен и топол.

Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед.

Овој дуксер е направен од материјали што даваат чувство на мекост и удобност.

Џебовите се практични за чување ситници.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Интересниот избор на бои и графиката Jordan Jumpman Nike Air придонесуваат за впечатлив и привлечен изглед.

Малите ќе го обожаваат овој дуксер. Ќе се чувствуваат пријатно во текот на целиот ден.

Брендот Jordan секогаш ги поместува границите на квалитет и дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Стандарден крој
 • Џебови
 • Прикажана боја: црна, сива
 • Шифра на артикл: 957968-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е дуксер со капуљача за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Многу е пријатен и топол.

Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед.

Овој дуксер е направен од материјали што даваат чувство на мекост и удобност.

Џебовите се практични за чување ситници.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Интересниот избор на бои и графиката Jordan Jumpman Nike Air придонесуваат за впечатлив и привлечен изглед.

Малите ќе го обожаваат овој дуксер. Ќе се чувствуваат пријатно во текот на целиот ден.

Брендот Jordan секогаш ги поместува границите на квалитет и дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Стандарден крој
 • Џебови
 • Прикажана боја: црна, сива
 • Шифра на артикл: 957968-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95A300-023
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95A399-K25
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95A291-023
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Помош