Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RETRO FLAG FZ HD
RETRO FLAG FZ HD
RETRO FLAG FZ HD
RETRO FLAG FZ HD
Код на производ:
(LNA203M609-2A)
LONSDALE

RETRO FLAG FZ HD

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
1.436 ДЕН
Заштеда: 2.154 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA203M609-3A
1.436 ДЕН
Заштеда 60%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA203M605-01
1.356 ДЕН
Заштеда 60%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA203M608-2A
1.236 ДЕН
Заштеда 60%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""