Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
Машка маица
Код на производ:
(GD5479)
adidas

M E CB T

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
967 ДЕН
Заштеда: 521 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Квалитетот на самиот производ нуди удобност без оглед на сѐ. Оваа памучна маица го има големото лого adidas на градите и класичните 3 ленти на ракавите кои го прават изгледот автентичен. Подетално

Квалитетот на самиот производ нуди удобност без оглед на сѐ.

Оваа памучна маица го има големото лого adidas на градите и класичните 3 ленти на ракавите кои го прават изгледот автентичен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина / Бела - team royal blue/white/team royal blue
 • Материјал: 100% памук
 • Машка маица
 • Шифра на артикл: GD5479
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Квалитетот на самиот производ нуди удобност без оглед на сѐ.

Оваа памучна маица го има големото лого adidas на градите и класичните 3 ленти на ракавите кои го прават изгледот автентичен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина / Бела - team royal blue/white/team royal blue
 • Материјал: 100% памук
 • Машка маица
 • Шифра на артикл: GD5479
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL7295
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5496
Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите и нуди удобност при носење без ...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5498
Тоа што го носите постојано, не значи дека не може да се издвојува како посебено парче ...
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""