Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
M NSW REPEAT FZ HOOD POLY
Машки дуксер
Код на производ:
(AR4911-013)
NIKE

M NSW REPEAT FZ HOOD POLY

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
3.192 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Full-Zip Hoodie е совршен дуксер за вежбање и секојдневно носење. Изработен е од полиестер - материјал кој е мазен, удобен и издржлив. Подетално

Nike Full-Zip Hoodie е совршен дуксер за вежбање и секојдневно носење.

Изработен е од полиестер - материјал кој е мазен, удобен и издржлив.

Карактеристичното лого на Nike ја покажува вашата наклонетост кон брендот.

Спецификации:

 • Странични џебови
 • Боја: црна
 • 100% полиестер
 • Шифра на артикл: AR4911-013
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Full-Zip Hoodie е совршен дуксер за вежбање и секојдневно носење.

Изработен е од полиестер - материјал кој е мазен, удобен и издржлив.

Карактеристичното лого на Nike ја покажува вашата наклонетост кон брендот.

Спецификации:

 • Странични џебови
 • Боја: црна
 • 100% полиестер
 • Шифра на артикл: AR4911-013
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA0683-010
Nike Sportswear Modern Essentials е машки дуксер во кој ќе се чувствувате пријатно во т...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU4455-410
Nike Sportswear Modern Hoodie е машки дуксер со капуљача кој комбинира класичен спортск...
5.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""