Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
Код на производ:
(FL4129)
adidas

TRACKTOP

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.991 ДЕН
Заштеда: 997 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 *
  • 32 *
  • 34 *
  • 36 *
  • 38 *
  • 40 *
  • 42 *
  • 44 *
  • 46 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""