Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH TIGHT HW
W NSW ICN CLSH TIGHT HW
W NSW ICN CLSH TIGHT HW
W NSW ICN CLSH TIGHT HW
Женски хеланки
Код на производ:
(CU5110-010)
NIKE

W NSW ICN CLSH TIGHT HW

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR ICON CLASH W TIGHT се женски спортски хеланки. Тие се многу удобни и лесни. Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден. Подетално

Nike SPORTSWEAR ICON CLASH W TIGHT се женски спортски хеланки.

Тие се многу удобни и лесни.

Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден.

Совршено се вклопуваат на телото и ја истакнуваат вашата фигура.

Направени се од лесна и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Задебелената графика на Nike на нозете го нагласува спортскиот дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Висок струк

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: CU5110-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR ICON CLASH W TIGHT се женски спортски хеланки.

Тие се многу удобни и лесни.

Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден.

Совршено се вклопуваат на телото и ја истакнуваат вашата фигура.

Направени се од лесна и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Задебелената графика на Nike на нозете го нагласува спортскиот дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Висок струк

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: CU5110-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CT0739-063
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки AT4586-010
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""