Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
Машка маица
Код на производ:
(CJ4465-410)
NIKE

M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Men's Striped Polo е машка lifestyle поло маица која комбинира класичен стил со префинети детали – линии во 3 бои, преклопена јака и две копчиња. Подетално

Nike Sportswear Men's Striped Polo е машка lifestyle поло маица која комбинира класичен стил со префинети детали – линии во 3 бои, преклопена јака и две копчиња.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машка lifestyle поло маица

 • Состав: 100% памук

 • Боја: сина, бела, портокалова

 • Шифра на артикл: CJ4465-410

Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Men's Striped Polo е машка lifestyle поло маица која комбинира класичен стил со префинети детали – линии во 3 бои, преклопена јака и две копчиња.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машка lifestyle поло маица

 • Состав: 100% памук

 • Боја: сина, бела, портокалова

 • Шифра на артикл: CJ4465-410

Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица CJ4465-424
2.009 ДЕН
Заштеда 28%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица CJ4465-010
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Поло маица CJ4456-010
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""