Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG FZ FLC
W NSW HRTG FZ FLC
W NSW HRTG FZ FLC
W NSW HRTG FZ FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(CU5902-685)
NIKE

W NSW HRTG FZ FLC

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобноста и препознатливиот стил се комбинираат во овој дуксер на Nike Sportswear Heritage. Инспириран од оригиналниот дизајн на Windrunner, овој дуксер има модерни детали и класичен спортски изглед. Подетално

Удобноста и препознатливиот стил се комбинираат во овој дуксер на Nike Sportswear Heritage.

Инспириран од оригиналниот дизајн на Windrunner, овој дуксер има модерни детали и класичен спортски изглед.

Направен е од лесна памучна мешавина со удобна капуљача и широки ластици на ракавите и ременот.

Спецификации:

 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: CU5902-685

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Удобноста и препознатливиот стил се комбинираат во овој дуксер на Nike Sportswear Heritage.

Инспириран од оригиналниот дизајн на Windrunner, овој дуксер има модерни детали и класичен спортски изглед.

Направен е од лесна памучна мешавина со удобна капуљача и широки ластици на ракавите и ременот.

Спецификации:

 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: CU5902-685

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
6.790 ДЕН
Помош