Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
W BOS WV JACKET
Женски дуксер
Код на производ:
(GC6958)
adidas

W BOS WV JACKET

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Womens Badge of Sport Woven Jacket ќе му овозможи на вашето тело да дише. Чувствувајте се пријатно во овој дуксер и потполно опуштете се. Подетално

adidas Womens Badge of Sport Woven Jacket ќе му овозможи на вашето тело да дише.

Чувствувајте се пријатно во овој дуксер и потполно опуштете се.

Има вентилација од задната страна, така што ќе ве одржи ладни токму таму каде што е најпотребно.

Носете го овој лесен и удобен дуксер кога ви треба уште еден слој во кој нема да ви биде претопло.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Ластик на ракавите

 • Постава од мрежа

 • Џебови со патент

 • Опуштен крој

 • Лента на половината

 • Состав на материјал: 100% полиамид

 • Шифра на артикл: GC6958

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Womens Badge of Sport Woven Jacket ќе му овозможи на вашето тело да дише.

Чувствувајте се пријатно во овој дуксер и потполно опуштете се.

Има вентилација од задната страна, така што ќе ве одржи ладни токму таму каде што е најпотребно.

Носете го овој лесен и удобен дуксер кога ви треба уште еден слој во кој нема да ви биде претопло.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Ластик на ракавите

 • Постава од мрежа

 • Џебови со патент

 • Опуштен крој

 • Лента на половината

 • Состав на материјал: 100% полиамид

 • Шифра на артикл: GC6958

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GP3500
adidas Z.N.E. Hoodie е женски горен дел тренерка со препознатлив adidas изглед. Овој д...
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GJ5419
Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортск...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GU0410
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essenti...
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""