Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
ADIDAS W.N.D.
Машка јакна
Код на производ:
(GF4015)
adidas

ADIDAS W.N.D.

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална Цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
3.702 ДЕН
Заштеда: 1.586 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W.N.D. JACKET е машка јакна за заштита од ветер. Оваа практична јакна е изработена од рециклиран материјал Primeblue со високи перформанси и голема издржливост. Подетално

adidas W.N.D. JACKET е машка јакна за заштита од ветер.

Оваа практична јакна е изработена од рециклиран материјал Primeblue со високи перформанси и голема издржливост.

Прилагодливата капуљача обезбедува дополнителна заштита од ветер и неповолни временски услови.

Спецификации:

• Патент по целата должина

• Прилагодлива капуљача

• Рециклирана ткаенина Primeblue

• Состав: 100% рек. полиестерски рипстоп

• Боја: Црна / Бела

• Шифра на артикл: GF4015

Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W.N.D. JACKET е машка јакна за заштита од ветер.

Оваа практична јакна е изработена од рециклиран материјал Primeblue со високи перформанси и голема издржливост.

Прилагодливата капуљача обезбедува дополнителна заштита од ветер и неповолни временски услови.

Спецификации:

• Патент по целата должина

• Прилагодлива капуљача

• Рециклирана ткаенина Primeblue

• Состав: 100% рек. полиестерски рипстоп

• Боја: Црна / Бела

• Шифра на артикл: GF4015

Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.002 ДЕН
Заштеда 30%
4.288 ДЕН
Помош