Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
M NK FC ESSNTL PANT KPZ
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CD0576-010)
NIKE

M NK FC ESSNTL PANT KPZ

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike F.C. Essential е машки долен дел тренерки изработен од растеглив материјал кој е подеднакво погоден и за на теренот, и за на улицата. Применета е Dri-FIT технологија за да ве одржува суви и за да ја апсорбира потта од кожата. Подетално

Nike F.C. Essential е машки долен дел тренерки изработен од растеглив материјал кој е подеднакво погоден и за на теренот, и за на улицата.

Применета е Dri-FIT технологија за да ве одржува суви и за да ја апсорбира потта од кожата.

Тој е исклучително лесен и удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна, бела

• Крој кој ја следи линијата на телото

• Џебови со патент

• Перење во машина

• Состав на материјал: 91% полиестер, 9% спандекс

• Шифра на артикл: CD0576-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike F.C. Essential е машки долен дел тренерки изработен од растеглив материјал кој е подеднакво погоден и за на теренот, и за на улицата.

Применета е Dri-FIT технологија за да ве одржува суви и за да ја апсорбира потта од кожата.

Тој е исклучително лесен и удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна, бела

• Крој кој ја следи линијата на телото

• Џебови со патент

• Перење во машина

• Состав на материјал: 91% полиестер, 9% спандекс

• Шифра на артикл: CD0576-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош