Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G MH GRA TEE
G MH GRA TEE
G MH GRA TEE
G MH GRA TEE
Детска маица
Код на производ:
(GE0938)
adidas

G MH GRA TEE

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
891 ДЕН
Заштеда: 297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas Must Haves Graphic Tee е детска маица за девојчиња во која можете слободно да се движите додека возите велосипед низ гужви, тесни премини и непознат терен. Подетално

Adidas Must Haves Graphic Tee е детска маица за девојчиња во која можете слободно да се движите додека возите велосипед низ гужви, тесни премини и непознат терен.

Облечете ја оваа маица за сите видови активности.

Должината на оваа маица е пократка, а смелата графика на adidas дава автентичен изглед.

 

Спецификации:

 

 • Задебелена графика на adidas

 • Состав: 50% рециклиран полиестер, 25% памук, 25% вискоза

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GE0938

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas Must Haves Graphic Tee е детска маица за девојчиња во која можете слободно да се движите додека возите велосипед низ гужви, тесни премини и непознат терен.

Облечете ја оваа маица за сите видови активности.

Должината на оваа маица е пократка, а смелата графика на adidas дава автентичен изглед.

 

Спецификации:

 

 • Задебелена графика на adidas

 • Состав: 50% рециклиран полиестер, 25% памук, 25% вискоза

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GE0938

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE0959
adidas MUST HAVES BADGE OF SPORT TEE е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојднев...
762 ДЕН
Заштеда 30%
1.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица EH6173
710 ДЕН
Заштеда 20%
888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ED4664
744 ДЕН
Заштеда 50%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""