Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG PANT FLC
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CU5909-010)
NIKE

W NSW HRTG PANT FLC

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел тренерки Nike Sportswear Heritage комбинираат лежерен изглед со мека памучна конструкција за секојдневна удобност. Подетално

Долниот дел тренерки Nike Sportswear Heritage комбинираат лежерен изглед со мека памучна конструкција за секојдневна удобност.

Прилагодливиот крој со еластична лента на половината, страничните џебови и стеснатите ногавици ги прави овие долен дел тренерки идеален избор за вашите слободни активности.

Исклучително се удобни и лесни за носење.

Спецификации:

 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU5909-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел тренерки Nike Sportswear Heritage комбинираат лежерен изглед со мека памучна конструкција за секојдневна удобност.

Прилагодливиот крој со еластична лента на половината, страничните џебови и стеснатите ногавици ги прави овие долен дел тренерки идеален избор за вашите слободни активности.

Исклучително се удобни и лесни за носење.

Спецификации:

 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU5909-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат ...
6.190 ДЕН
Помош