Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
M NEW A TP
Долен дел машки тренерки
Код на производ:
(GD5969)
adidas

M NEW A TP

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
adidas M NEW AUENTENTIC TRACKPANTS е машки долен дел тренерки. Тренерката е лесна и пријатна, дизајнирана со карактеристично лого на adidas. Подетално

adidas M NEW AUENTENTIC TRACKPANTS е машки долен дел тренерки.

Тренерката е лесна и пријатна, дизајнирана со карактеристично лого на adidas.

Овој долен дел тренерки е направен од полиестер, што го прави практичен за сите видови спортски активности.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Оваа тренерка е вистинскиот избор за вас ако сте љубители на вистинскиот спортски комфор кој го нуди adidas.

Спецификации:

• Состав: 100% полиестер

• Дозволено перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GD5969

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas M NEW AUENTENTIC TRACKPANTS е машки долен дел тренерки.

Тренерката е лесна и пријатна, дизајнирана со карактеристично лого на adidas.

Овој долен дел тренерки е направен од полиестер, што го прави практичен за сите видови спортски активности.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Оваа тренерка е вистинскиот избор за вас ако сте љубители на вистинскиот спортски комфор кој го нуди adidas.

Спецификации:

• Состав: 100% полиестер

• Дозволено перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GD5969

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Во оваа adidas машка долна тренерка ќе ви биде пријатно кога ќе се опуштите. Има едност...
3.030 ДЕН
Заштеда 20%
3.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Sportswear Cargo Inspired Pant е машки долен дел тренерки со cargo џебови. Овој ...
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Помош