Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
Машки дуксер
Код на производ:
(BV2973-063)
NIKE

M NSW CLUB HOODIE PO BB GX

Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
 • 2XS *
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece е дуксер за мажи со капуљача кој ви нуди мекост и удобност во текот на целиот ден. Подетално

Nike Sportswear Club Fleece е дуксер за мажи со капуљача кој ви нуди мекост и удобност во текот на целиот ден.

Материјалот од руно овозможува чувство на мекост и топлина.

Во кенгур џебовите можете да ги чувате вашите предмети.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива

 • Капуљача

 • Кенгур џеб

 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Шифра на артикл: BV2973-063

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Club Fleece е дуксер за мажи со капуљача кој ви нуди мекост и удобност во текот на целиот ден.

Материјалот од руно овозможува чувство на мекост и топлина.

Во кенгур џебовите можете да ги чувате вашите предмети.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива

 • Капуљача

 • Кенгур џеб

 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Шифра на артикл: BV2973-063

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош