Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET
Тренерки за момчиња
Код на производ:
(75A055-023)
NIKE

JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 1-2 г. 87-92
 • 3T 2-3 г. 93-98
 • 4T 3-4 г. 99-104
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тренерките Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET за момчиња ќе им обезбедат целодневна удобност. Впечатливите бои ќе направат да се истакнете во толпата. Подетално

Тренерките Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET за момчиња ќе им обезбедат целодневна удобност.

Впечатливите бои ќе направат да се истакнете во толпата.

Горниот дел има капуљача што штити од дождливо и ветровито време.

Материјалот од кој се направени е топол и удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, црвена, зелена, жолта

 • Капуљача

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер

 • Шифра на артикл: 75A055-023

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 1-2 г. 87-92
3T 2-3 г. 93-98
4T 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Тренерките Nike JORDAN LEGACY OF SPORT FLEECE SET за момчиња ќе им обезбедат целодневна удобност.

Впечатливите бои ќе направат да се истакнете во толпата.

Горниот дел има капуљача што штити од дождливо и ветровито време.

Материјалот од кој се направени е топол и удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, црвена, зелена, жолта

 • Капуљача

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер

 • Шифра на артикл: 75A055-023

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 1-2 г. 87-92
3T 2-3 г. 93-98
4T 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош