Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
B BOLD FZ HD
Дуксер за момчиња со капуљача
Код на производ:
(GD5623)
adidas

B BOLD FZ HD

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.162 ДЕН
Заштеда: 926 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas JB A BOLD FULL ZIP HOODIE е дуксер со капуљача за момчиња, идеален за секакви активности. Подетално

adidas JB A BOLD FULL ZIP HOODIE е дуксер со капуљача за момчиња, идеален за секакви активности.

Носете го овој дуксер за да се подготвите за вежбање или да се опуштите после тренингот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна, црвена

• Патент по целата должина

• Капуљача

• Странични џебови

• Состав на материјал: 70 памук, 30% рециклиран полиестер

• Шифра на артикл: GD5623

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas JB A BOLD FULL ZIP HOODIE е дуксер со капуљача за момчиња, идеален за секакви активности.

Носете го овој дуксер за да се подготвите за вежбање или да се опуштите после тренингот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна, црвена

• Патент по целата должина

• Капуљача

• Странични џебови

• Состав на материјал: 70 памук, 30% рециклиран полиестер

• Шифра на артикл: GD5623

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош