Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(FR5105)
adidas

W STACKED FZ HD

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W STACKED LOGO FULL ZIP Hoodie е женски дуксер со капуљача. Идеален е за сите вас кои сте постојано активни. Подетално

adidas W STACKED LOGO FULL ZIP Hoodie е женски дуксер со капуљача.

Идеален е за сите вас кои сте постојано активни.

Изработен е од материјал Primegreen.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Ќе уживате во чувството на мекост и удобност на материјалот од кој е направен овој дуксер.

adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Power Berry

 • Патент на предната страна

 • Капуљача

 • Состав на материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: FR5105

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W STACKED LOGO FULL ZIP Hoodie е женски дуксер со капуљача.

Идеален е за сите вас кои сте постојано активни.

Изработен е од материјал Primegreen.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Ќе уживате во чувството на мекост и удобност на материјалот од кој е направен овој дуксер.

adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Power Berry

 • Патент на предната страна

 • Капуљача

 • Состав на материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: FR5105

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9522
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9531
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Помош