Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT
JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT
JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT
JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT
Шорцеви за момчиња
Код на производ:
(957719-023)
NIKE

JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT се шорцеви за кошарка за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Класичниот кошаркарски дизајн е комбиниран со спортска функционалност и нуди привлечен изглед. Подетално

Nike JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT се шорцеви за кошарка за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Класичниот кошаркарски дизајн е комбиниран со спортска функционалност и нуди привлечен изглед.

Направени се од полиестер, кој брзо се суши.

Графиката на Nike Air Jordan Jumpman остава впечаток.

Децата ќе ги обожаваат овие шорцеви.

Брендот Jordan секогаш ги поместува границите на квалитет и дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машина за перење е дозволена

 • Прикажана боја: црна, бела, црвена

 • Шифра на артикл: 957719-023

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX SHORT се шорцеви за кошарка за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Класичниот кошаркарски дизајн е комбиниран со спортска функционалност и нуди привлечен изглед.

Направени се од полиестер, кој брзо се суши.

Графиката на Nike Air Jordan Jumpman остава впечаток.

Децата ќе ги обожаваат овие шорцеви.

Брендот Jordan секогаш ги поместува границите на квалитет и дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машина за перење е дозволена

 • Прикажана боја: црна, бела, црвена

 • Шифра на артикл: 957719-023

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош