Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
M E CB HD SWT
Машки дуксер
Код на производ:
(GD5476)
adidas

M E CB HD SWT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.202 ДЕН
Заштеда: 1.186 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и adidas класика, но и модерно освежување. Подетално

adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и adidas класика, но и модерно освежување.

Широк е за да биде удобен и има кенгурски џебови кои служат за да ги чувате сите ваши ситници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, сива, бела

 • „кенгур“ џебови

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GD5476

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и adidas класика, но и модерно освежување.

Широк е за да биде удобен и има кенгурски џебови кои служат за да ги чувате сите ваши ситници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, сива, бела

 • „кенгур“ џебови

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GD5476

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5503
adidas Mens Esssentials Colour block Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача и впеча...
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5457
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5458
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""