Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
W NSW HRTG PO HOODIE
Женски дуксер
Код на производ:
(CU5923-051)
NIKE

W NSW HRTG PO HOODIE

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски дуксер со капуљача Nike W NSW HRTG PO HOODIE е парче што ќе ви послужи во секоја прилика. Овој дуксер има ретро изглед и е инспириран од најраните модели на Nike. Подетално

Женски дуксер со капуљача Nike W NSW HRTG PO HOODIE е парче што ќе ви послужи во секоја прилика.

Овој дуксер има ретро изглед и е инспириран од најраните модели на Nike.

Мекиот материјал дава голема удобност, а исто така и грее во студено време.

Пространата капуљача дополнително ќе ве заштити од ветер и дожд.

Малку скратениот крој дава женствена нота.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна, зелена, сина, розова

 • Капуљача

 • Логото на Nike на градите

 • Малку скратен крој

 • Состав на материјал: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер

 • Шифра на артикл: CU5923-051

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женски дуксер со капуљача Nike W NSW HRTG PO HOODIE е парче што ќе ви послужи во секоја прилика.

Овој дуксер има ретро изглед и е инспириран од најраните модели на Nike.

Мекиот материјал дава голема удобност, а исто така и грее во студено време.

Пространата капуљача дополнително ќе ве заштити од ветер и дожд.

Малку скратениот крој дава женствена нота.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна, зелена, сина, розова

 • Капуљача

 • Логото на Nike на градите

 • Малку скратен крој

 • Состав на материјал: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер

 • Шифра на артикл: CU5923-051

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DC5296-010
Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн. Меката и лесна...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ8618-531
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC е женски дуксер со капуљача и модерен спортски дизајн. Направ...
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ8618-010
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC е женски дуксер со капуљача и модерен спортски дизајн. Напра...
4.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""