Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GG3531)
adidas

LK BR KN PNT2

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.422 ДЕН
Заштеда: 766 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долните детски тренерки adidas LK BR KN PNT2 ќе им овозможат на децата да останат активни, без разлика дали се надвор или дома. Подетално

Долните детски тренерки adidas LK BR KN PNT2 ќе им овозможат на децата да останат активни, без разлика дали се надвор или дома.

Изработени се од материјал кој апсорбира пот, тие се исклучително меки и можат да ја прилагодат саканата ширина со врвка на ременот.

Во овој долен дел тренерки ќе бидете подготвени за секој предизвик.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Појас со еластична лента и врвки

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GG3531

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долните детски тренерки adidas LK BR KN PNT2 ќе им овозможат на децата да останат активни, без разлика дали се надвор или дома.

Изработени се од материјал кој апсорбира пот, тие се исклучително меки и можат да ја прилагодат саканата ширина со врвка на ременот.

Во овој долен дел тренерки ќе бидете подготвени за секој предизвик.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Појас со еластична лента и врвки

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GG3531

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош