Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NSW FUTURA STACK LEGGING
Детски хеланки
Код на производ:
(36G722-023)
NIKE

NSW FUTURA STACK LEGGING

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X L
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 XL
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NSW FUTURA STACK LEGGING се хеланки за девојчиња. Тие се многу удобни и лесни. Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден. Подетално

Nike NSW FUTURA STACK LEGGING се хеланки за девојчиња.

Тие се многу удобни и лесни.

Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден.

Тие добро се прилагодуваат на телото и даваат меко чувство.

Високиот струк обезбедува поголема сигурност и удобност.

Направени се од мека и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Овие хеланки се одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 94% памук, 6% еластин

 • Прикажана боја: Црна, Multikolor

 • Дозволена е машина за перење

 • Шифра на артикл: 36G722-023

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 XL 63-66

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NSW FUTURA STACK LEGGING се хеланки за девојчиња.

Тие се многу удобни и лесни.

Совршени се за тренинг, но и за носење во текот на целиот ден.

Тие добро се прилагодуваат на телото и даваат меко чувство.

Високиот струк обезбедува поголема сигурност и удобност.

Направени се од мека и растеглива ткаенина, што овозможува целосна слобода на движење.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Овие хеланки се одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 94% памук, 6% еластин

 • Прикажана боја: Црна, Multikolor

 • Дозволена е машина за перење

 • Шифра на артикл: 36G722-023

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 XL 63-66

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""