Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW NIKE AIR HOODIE FZ FLC
M NSW NIKE AIR HOODIE FZ FLC
M NSW NIKE AIR HOODIE FZ FLC
M NSW NIKE AIR HOODIE FZ FLC
Код на производ:
(CJ4819-010)
NIKE

M NSW NIKE AIR HOODIE FZ FLC

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
2.695 ДЕН
Заштеда: 2.695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
  • 2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU4404-010
9.832 ДЕН
Заштеда 20%
12.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер AR4911-013
3.192 ДЕН
Заштеда 20%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU6024-100
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""