Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

L DOWN JACKET+F
L DOWN JACKET+F
L DOWN JACKET+F
L DOWN JACKET+F
Код на производ:
(2846F-8TZ-167)
COLMAR

L DOWN JACKET+F

Претходна цена
50.290 ДЕН
Моментална Цена
50.290 ДЕН
Моментална Цена
50.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 48 48
 • 49 49
 • 50 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
41.5 41.5
42 42
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46
47 47
48 48
49 49
46.5 46.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
41.5 41.5
42 42
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46
47 47
48 48
49 49
46.5 46.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""