Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
YG MH BOS TEE
Детска маица
Код на производ:
(GE0959)
adidas

YG MH BOS TEE

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална Цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
762 ДЕН
Заштеда: 326 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MUST HAVES BADGE OF SPORT TEE е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојдневно носење. Маицата со кратки ракави е направена од мешавина од памук, полиестер и вискоза. Подетално

adidas MUST HAVES BADGE OF SPORT TEE е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојдневно носење.

Маицата со кратки ракави е направена од мешавина од памук, полиестер и вискоза.

Големото лого на adidas во контрастна боја е детал кој на оваа маица и дава автентичност и спортски изглед.

 

Спецификации:

 • Детска маица - lifestyle

 • Кратки ракави

 • Состав: 50% рециклиран полиестер, 25% памук, 25% вискоза

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GE0959

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas MUST HAVES BADGE OF SPORT TEE е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојдневно носење.

Маицата со кратки ракави е направена од мешавина од памук, полиестер и вискоза.

Големото лого на adidas во контрастна боја е детал кој на оваа маица и дава автентичност и спортски изглед.

 

Спецификации:

 • Детска маица - lifestyle

 • Кратки ракави

 • Состав: 50% рециклиран полиестер, 25% памук, 25% вискоза

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GE0959

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош